0 0
Gardais ogu smūtijs

Dalīties sociālajos tīklos

Vai dalīties nokopējot šo saiti

Produkti

500 ml Dzērveņu sula var izmantot arī granātābolu sulu
2 ēd.k. Grieķu jogurts ar vaniļas garšu
100 g Mellenes
100 g Kazenes
100 g Ķirši

Gardais ogu smūtijs

  • 5 min.
  • Viegli

Produkti

Apraksts

Dalīties

Ko mēs ar šo ogu smūtiju sevī uzņemsim?

Mellenes:
Mellenes ir bagātas ar anticianīniem, kas ir spēcīgākajiem dabiskajiem antioksidantiem, kas cīnās ar novecošanos. Ogās esošie pektīni neitralizē toksīnus, nodrošina baktericīdo un pretiekaisuma iedarbību. Šīs ogas ir bagātas ar aromātiskajām skābēm, kuras uzlabo apetīti, īpaši bērniem. Mellenes satur vienu no ogās visretāk sastopamajām organiskajām skābēm – dzintarskābi, kam ir svarīga loma procesos, kuri nodrošina asinsvadu sieniņu elastību.

Kazenes:
Kazenes ir izcils E un C vitamīna, folātu, K vitamīna, mangāna un vara avots. Tās satur daudz antioksidantu (īpaši antocianīnus) un tanīnus, salicilskābi, ellagīnskābi, pektīnu un rutīnu. Kazenes satur gan ūdenī šķīstošās, gan nešķīstošās šķiedrvielas, un tās var palīdzēt uzturēt veselīgu gremošanas sistēmu un samazināt holesterīna līmeni asinīs.

Ķirši:
Pierādīts, ka ķirši mazina artrīta, podagras un galvas sāpes, kā arī sirds slimību un diabēta attīstības risku. Ņemot vērā to, ka ķirši satur melatonīnu, kas ir dabisks miega regulēšanas līdzeklis, tie var palīdzēt vieglāk iemigt un uzlabot miega kvalitāti. Ķirši satur dažādus B grupas vitamīnus (izņemot B12 vitamīnu), karotinoīdus, C vitamīnu, kā arī tādas minerālvielas kā kāliju, kalciju, magniju, fosforu, cinku, varu un nedaudz dzelzs.

Soļi

1
Paveikts

Šī ogu smūtija recepte ir īpaša ar to, ka ogas ir tikai jānomazgā, jāieliek blenderī kopā ar pārējām sastāvdaļām un gatavs!

Steiks, Sinepes, Kečups, Recepte
iepriekšējais
Gards un sulīgs steiks
Smūtijs, Glāze, Recepte
nākamais
Superveselīgais enerģijas smūtijs
Steiks, Sinepes, Kečups, Recepte
iepriekšējais
Gards un sulīgs steiks
Smūtijs, Glāze, Recepte
nākamais
Superveselīgais enerģijas smūtijs