0 0
Pistāciju gelato bez olām

Dalīties sociālajos tīklos

Vai dalīties nokopējot šo saiti

Produkti

Norādītās porcijas
750 ml Piens
110 g Baltais cukurs
3 tējk. Kukurūzas ciete
80 g Pistācijas Attīrītas
2 tējk. Citronu sula
Šķipsniņa Sāls

Pistāciju gelato bez olām

Svarīgi! Gelato ir jāuzglabā temperatūrā, kas nav zemāka par -12 C, lai nemainītos deserta maigā tekstūra. No saldētavas jāizņem aptuveni 10-15 minūtes pirms pasniegšanas.

  • 35 min. + saldēšana
  • Porcijas 6
  • Vid. Sarežģītība

Produkti

Apraksts

Dalīties

Pistācijas ir ļoti vērtīgs pārtikas produkts, tās satur daudz kālija. Ikvienam pistāciju mīļotājam ir paveicies – šie rieksti ir garda un veselīga uzkoda, kuru izmanto arī desertu veidošanā. Pistāciju gelato ir ļoti barojošs un var aizstāt pat veselu ēdienreizi.

Soļi

1
Paveikts

Attīrītas pistācijas sasmalcina ar blenderi pēc iespējas smalkāk. Sasmalcinātām pistācijām pievieno 3-4 tējkarotes piena, turpina blendēt, līdz iegūst vienmērīgu, biezu masu.

2
Paveikts

Ielej apmēram 90 ml piena kruzē un izšķīdina tajā kukūruzas cieti. Pagaidām krūzi ar pienu un kukurūzas cieti noliek malā.

3
Paveikts

Atlikušo pienu liek karsēties pannā. Pievieno cukuru un kārtīgi apmaisa. Kad piens sāk burbuļot, pannu noņem no plīts. Pienam pievieno iepriekš sagatavoto piena un kukurūzas miltu maisījumu. Nepārtraukti maisa, līdz krēms sabiezē, iegūstot vienmērīgu masu. Tas aizņem aptuveni 2-4 minūtes.

4
Paveikts

Sagatavotajam krēmam ļauj atdzist līdz istabas temperatūrai. Kad krēms ir atdzisis, tam pievieno iepriekš sagatavoto pistāciju masu, citronu sulu un šķipsnu sāls, kārtīgi apmaisot.

5
Paveikts

Ja tiek izmantota saldējuma pagatavošanas ierīce, tad tālākie pagatavošanas soļi jāveic saskaņā ar ierīces ražotāja instrukciju. Savukārt, ja šī ierīce netiek izmantota, tad sagatavotā gelato masa jāpilda saldētavai piemērotā traukā un jāliek saldēties. Jāatceras, ka katras 30 minūtes gelato masa ir jāizņem no saldētavas un jāapmaisa, lai neveidotos ledus kristāli.

iepriekšējais
Citronu gelato
nākamais
Bagātīgais šokolādes gelato
iepriekšējais
Citronu gelato
nākamais
Bagātīgais šokolādes gelato