Smūtiju jeb veselīgo kokteiļu pagatavošanas noslēpumi

Smūtijs kā enerģijas lādiņš, viegls padzēriens vai piedeva maltītei šobrīd īpašu popularitāti ieguvis pateicotes tā daudzveidīgajām iespējām uzņemt veselu vitamīnu buķeti vienā dzērienā. Smūtiji tradicionāli sastāv no svaigiem augļiem, dārzeņiem, riekstiem, sēklām, tējas, šokolādes un pat dārzeņiem. Tos iespējams viegli un ātri pagatavot, tie ir ērti līdzņemšanai, kā arī vasarā sniedz īpašu atspirdzinājumu.

Šajā meistarklasē apgūsim trikus, kā pavisam vienkārši pagatavot veselīgus un, galvenokārt, gardus kokteiļus sev, bērniem, dārza ballītei un ikdienas lietošanai.

DRĪZUMĀ

Ko mēs uzzināsim?

Garsa

SAVAS MĪĻĀKĀS GARŠAS

Iepazīsim dažādus smūtiju veidus un kopīgi eksperimentēsim ar dažādām garšām!

UzglabasanaIkona

PRODUKTU UZGLABĀŠANU

Iegaumēsim, kā pareizi uzglabāt produktus, lai tos varētu izmantot smūtiju gatavošanai arī ziemā!

SezonasProdukti

VISVĒRTĪGĀKOS PRODUKTUS

Sapratīsim sastāvdaļu produktu nozīmīgākās un cilvēkam nepieciešamākās īpašības!

Smūtiji ir lielisks veids kā nostiprināt veselību!

Smūtiju lietošana maina ikdienu. Tā tiešām ir! Un šeit nav runa par desertveidīgajiem, saldinātajiem kokteiļiem, kas savā būtībā satur saldinātu augļu sulu, cukuru un pat saldējumu, bet par veselīgiem kokteiļiem, kas pilni ar augļu, dārzeņu un riekstu vērtīgajām īpašībām.
Ar smūtijiem, protams, nav iespējams aizstāt ēdienreizes, taču tie ir lieliska un garda piedeva veselīgai diētai gan aktīva, gan mazāk aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Smutiji
Sports

Sporta un smūtiju kombinācija!

Smūtiju lietošana ikdienā sportistiem dod papildus enerģijas lādiņu, samazina atveseļošanās laiku pēc traumām, palīdz ilgāk saglabāt formu un pēc aktīviem treniņiem mazina muskuļu sāpes. Savukārt, cilvēkiem, kuri sporto mazāk, vai nedara to nemaz, nodrošina nepieciešamo daudzumu augļu un dārzeņu devu ikdienā. Tajos ir daudz šķiedrvielu, tie samazina holesterīna līmeni organismā, kokteiļos esošie antioksidanti palīdz novērst dažādus šūnu bojājumus, savukārt, barības vielas bagātina uzturu.

Meistarklasi vadīs:

Antra Boitmane

lektore un veselīga dzīvesveida entuziaste

Kulinārija ir Antras sirdslieta jau no mazotnes. Viņas galvenais mērķis vienmēr ir bijis gatavot veselīgu, vitamīniem bagātu maltīti, tomēr radīt to arī baudāmu. Maltīte vienmēr ir jābauda nesteidzīgi, piefiksējot nozīmīgas detaļas. Ikdienas steigā daudziem šis faktors mēdz aizmirsties.

Šī Smūtiju Meistarklase Antrai šķiet zelta vidusceļš un lieliska iespēja ikvienam ātrā laikā pagatavot veselīgu desertu, turklāt to ir iespējams ļoti dažādot.

Veselīgs dzīvesveids un tikpat veselīga attieksme pret to ir mani pamudinājusi iepzīt dažādo kulinārijas pasauli, lai ar baudu lutinātu savu ķermeni.

Meistarklasē būs iespēja iepazīties ar smūtiju rašanās vēsturi, galvenajiem enerģijas avotiem un šī modernā dzēriena pagatavošanu atbilstoši katrai garšas kārpiņu gaumei.

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums!